1

Erkek Terlik Modelleri Kaçırılmayacak Fiyatlarla tek tıkla kapınızda.Ücretsiz Kargo ve değişim imkanları ile Kredi Kartına 9 taksit.

Terlikler mevsim fark etmeksizin evlerde kullanılan ürünler arasındadır. İki farklı çeşit olarak inceleyebileceğimiz erkek terlik modellerimizde, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri müşterilerimize sunarak, mutlu ve memnun ayrılmalarını sağlıyoruz. Canlı destek hattımızdan akıllarına takılan ve öğrenmek istedikleri bilgiler konusunda yardım almalarını sağlıyoruz. Kaliteli hizmetimizi müşterilerimize her daim sunmayı hedefliyoruz.

Erkek Ev Terliği

Evlerde, ayakların üşümemesi için giyilen ürünler arasında olan ev terlikleri eskiden erkekler için tek tip olarak üretilmekteydi. İnternet sitemizden inceleyebileceğiniz terlik ürünlerimizde renk çeşitliliği oldukça fazladır. Kırmızı, lacivert, siyah ve kahverengi ürünler bulabileceğiniz Aymood sitemizden, beğendiğiniz terliği satın almak için üye olmanız, daha sonrasında sepetinize ekleyerek ödemeyi tamamlamanız yeterlidir. Ürünlerimizi gönderirken ücretsiz kargo seçeneği sunduğumuz için müşterilerimize sadece satın aldıkları ürünlerin fiyatını ödemek kalıyor.

Erkek Sokak Terliği

Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen sokak terlikleri, sahile ve havuza giderken de şortların altına giyilebilir. Kaliteli ve uygun fiyatlarda, terlik satın almak istiyorsanız, internet sitemize göz atın. 40 ile 45 arasında her ayak numarasına uygun şekilde üretilmiş terliklerimizle, sokakta rahatça dolaşabilirsiniz. Özel tabanlara sahip terliklerimiz, ortopedik olma özelliği taşıdığı için ayaklarınızı yormaz. Destek noktalarına baskı yaparak, daha geç yorulmanızı sağlar ve ayaklarınızda herhangi bir yara, su toplamaya da müsaade etmez. Kaliteli malzemelerden üretilen sokak terliklerimizi, dilerseniz sokakta dilerseniz evde de kullanabilirsiniz.