1

Çocuk  Terlik Modelleri Kaçırılmayacak Fiyatlarla tek tıkla kapınızda.Ücretsiz Kargo ve değişim imkanları ile Kredi Kartına 9 taksit.

Çocuklar yaz sıcaklarında ayakkabı yerine terlik tercih ederler. Ayaklarının hava alması ve istedikleri zaman çıkartabildikleri için terlikleri çok sevmektedir. Aileler çocukları için hem kaliteli hem de uygun fiyata terlik arayışına giriyorlarsa, Aymood sitemize bakmalarını tavsiye ederiz. Ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet güvencesiyle müşterilerimizin her zaman mutlu olmasını hedefliyoruz. Çocuk terlik modellerimizi erkek ve kız çocuk olarak iki alt başlıkta inceleyebiliriz.

Erkek Çocuk Terliklerimiz

Erkek çocuk terliklerinde, genellikle mavi, yeşil, lacivert, siyah ve bordo renkler üzerinde ürünlerimiz buluyor. Erkek çocuklarının severek giyebileceği bu ürünlerimiz, internet sitemizden ücretsiz kargo aracılığıyla satın alınabilir. Özellikle yaz aylarında farklı ve değişik tercihler yapmak isteyen anne babalar, hem uygun fiyatlı hem de çocuklarının ayaklarını yara yapmayacak ürünler ararlar. Aymood olarak garantili ürünlerimizle, çocuklarınızın ayaklarını koruyoruz.

Kız Çocuk Terliklerimiz

Kız çocukları için üretilmiş olan terliklerimiz kırmızı, pembe, sarı, turuncu, mor ve beyaz arasında şekillenmektedir. Bu renkleri çok seven ve sürekli giymek isteyen kız çocukları için özel üretim tabanlı terliklerimiz, hem onları yaz boyunca rahat ettirecek hem de ayaklarının hava almasını sağlayacaktır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz, internet sitemizdeki canlı destek operatöründen yardım alabilirsiniz. Ödeme ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmek için sitemize üye olmalı ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemelisiniz. Bu durumlarda bir sıkıntıyla karşılaşırsanız, canlı destek birimimize başvurabilirsiniz.