₺154,99
₺199,99
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
₺139,99
₺169,99
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺99,99
₺139,99
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺139,00
₺139,99
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺119,00
₺119,99
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺119,00
₺119,99
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Yüzlerce çeşit spor ayakkabı LESCON,KİNETİX,JUMP Birbirinden ünlü markalar ile seçimizi siz belirleyin.Kadın Spor Modelleri Kaçırılmayacak Fiyatlarla tek tıkla kapınızda.Ücretsiz Kargo ve değişim imkanları ile Kredi Kartına 9 taksit.

Spor yapan ya da sadece rahatlığı için spor ayakkabıları seven çok insan vardır. Ayakkabı konusunda oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olduğumuz internet sitemizde, desenli ve düz renklerden oluşan onlarca ayakkabı bulacaksınız. Ürünlerimizi ücretsiz şekilde kargolayarak sizlere kadın spor ayakkabı ürünlerimizin ulaşmasını sağlıyoruz. Renk ve numara seçimi konusunda da geniş bir ürün grubuna sahibiz. İnternet sitemiz aracılığıyla ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Ürünler ve Uygun Fiyat

Kaliteli markalarla işbirliği yapan şirketimiz özellikle Kinetix markasını da bünyesinde barındırmaktadır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde, internet üzerinden sizlere spor ayakkabı satışı sağlıyoruz. Tercihe göre bağcıklı ya da bağcıksız ayakkabılarımızdan seçebilirsiniz. Bağcıksız spor ayakkabılar bu sene özellikle kadın ayakkabılarında çok moda olmuş durumdadır. Sitemizden ayakkabı almak için üye olmanız ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek ödeme yapmanız yeterlidir.

Renk Seçeneği

Giyme ve çıkartma sırasında bağcıklarla zaman kaybı yaşatmayan bu tasarımları internet sitemizden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu sezonda da moda olan çift renkli ayakkabılar, internet sitemizde onlarca ürün olarak bulunmaktadır. Bez kısmı farklı, bağcık ve taban kısmı farklı olarak üretilen bu ayakkabılarımızda, pembe, mavi, yeşil, kırmızı, turuncu ve daha fazla rengi Aymood olarak bizlerden satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargonun yanı sıra, bir mağazaya gittiğinizde beğendiğiniz ayakkabının numarasının olmamasını yaşatmadan, dilediğiniz spor ayakkabıları sizlere ulaştırıyoruz.