Yaz sezonunun vazgeçilmez Sandaletleri yüzlerce çeşit imkanları ile tek tıkla kapınızda.

Ürünlerimiz arasında yer alan erkek sandalet çeşitlerimiz, müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmekte ve sıkça sipariş edilmektedir. Hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin daha sonra başka bir sebepten bizleri ziyaret etmesi ve alışveriş yapması bizleri son derece mutlu eden durumlardır. Müşteri memnuniyeti açısından oldukça sıkı şekilde çalıştığımız işletmemizde kaliteyi asla elden bırakmamak bizler için bir hedeftir. Ürünlerimizi her müşterimize sağlam ve özel şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Dilerseniz kartla dilerseniz havaleyle ödeme yapabilirsiniz.

Sandaletler ve Erkek Modası

Ayakkabı seçeneği arasında yer alan sandaletlerimizi, internet sitemiz olan Aymood'a girerek inceleyebilirsiniz. Erkek sandalet çeşitleri genellikle yaz aylarında müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Kahverengi, siyah ve krem rengi ürünlerimizin satın alınabilmesi için sürekli stoklarımızı güncelliyoruz. 40 ile 45 numaralar arasında yer alan sandalet modellerimizden dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Müşterilerimizin ayak numarası ve zevkine uyan sandaletleri alması için yapması gereken yeni bir üye kaydı oluşturduktan sonra beğendiği ürünleri sepetine ekleyerek ödeme adımını tamamlamak.

Müşteri Memnuniyeti

Geliştirdiğimiz web sitemiz sayesinde müşterilerimiz artık canlı destek hattımızla 7/24 iletişim kurabilecekler. Böylelikle akıllarına takılan, merak ettikleri konuları aydınlığa kavuşturarak siparişlerini verebilecekler. Erkek sandaletleri ürünlerinde beğenilen ve tercih edilen modelleri stoklarımızda sürekli tekrar sağlayarak, müşterilerimizin hiçbirinin mağdur olmasını istemiyoruz. Farklı modellerde yeni sandaletler sezon başlarında stoklarımıza yüklenmektedir. Ürünlerimizden beğendiklerinizi kışın da alarak kenara koyabilirsiniz.