1

Sonbahar ve kış günlerinin vazgeçilmezi Panduf modelleri, ücretsiz kargo ve Kredi Kartına 9 taksit imkanıyla kapınızda.

Kadın erkek fark etmeksizin, kışın ayakları sıcak tutmak gereklidir. Kronik rahatsızlıklar ve soğuk algınlığından kurtulmanın en iyi yollarından birisi ayağı sıcak tutan panduflardır. Kadın ve erkek panduf ürünlerimiz arasında bolca seçenek vardır. Müşterilerimizin her zaman mutlu ve aldığı üründen memnun kalması bizlerin hedefleri arasındadır. Ürün yelpazemizi geniş tutup, stoklarımızı her zaman kontrol ederek, isteyen müşterimizin dilediği ürünü satın almasına ve zamanında ulaşmasına yardımcı oluyoruz. İnternet sitemiz olan Aymood’u ziyaret ederek sizler de panduf modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Renk Çeşitliliği

Ürünlerimizde bol renk seçeneği ekleyerek, müşterilerimizin beğendikleri renklerde ürünler bulmalarına imkan tanıyoruz. Kırmızı, lacivert, siyah, krem rengi panduflarımız dışında farklı renk ve model seçeneklerimiz de internet sitemizde mevcuttur. Ayrıca panduf dışında birçok ayakkabı ve terlik modeli de sitemizde satılmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin her zaman memnun kalması için geliştirdiğimiz teknik desteğimiz günün yirmi dört saati hizmetinizdedir. Ürettiğimiz hizmetimizi daha da artırmak için geliştirdiğimiz bu yöntem sayesinde müşterilerimiz aklına takılan ve merak ettikleri soruları, danışmanlarımıza sorabilmektedir. Bir ürünün stoklarda olup olmadığını, numarasını ve rengini sorarak detaylı bilgi alabilecekleri sistem sayesinde, müşterilerimizi her zaman memnun ediyoruz. Hizmetlerimizdeki değişimlerden bir diğeri de ücretsiz kargo seçeneğimizdir. Müşterilerimize göndereceğimiz ürünler bizlere sipariş olarak geldikten sonra, kargo şirketinin masraflarını şirket olarak bizler karşılıyor, sizlere sadece ürünlerin fiyatını ödemek kalıyor.