1

Günlük Çantaları uygun fiyat ve Kredi Kartına taksit imkanıyla satın almak için hemen alışverişe başlayın.

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar, uzun yıllar boyunca kullanılmak isteniyorsa mutlaka güvenilir sitelerden alınmalıdır. Sitemizde üretilen ve sunulan çantalarımız, kaliteli materyallerden üretilmiştir. Uygun fiyat politikamız sayesinde, herkesin satın alabileceği çantalarımız, günlük çanta ürünlerinin yanı sıra abiye modelleri de içermektedir. Kaliteden ve uygun fiyattan sizler de faydalanmak istiyorsanız, Aymood internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

El Çantası

Kola, boyna ya da bele asmak için herhangi bir askısı bulunmayan çantalara el çantası denir. Genellikle portföy ismiyle de bilinen bu çantalar, günlük kullanımda ve daha sık olarak da abiye kıyafetlerle kullanılmaktadır. İnternet sitemizden inceleyebileceğiniz birbirinden renkli ve şık el çantalarımız vardır. Dore, kahverengi, altın ve simli gümüş renk seçeneklerine ve modellerine sahip olan ürünlerimizi, özel günlerinizde, düğünlerde ve mezuniyetlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tokalı olan el çantası ürünlerimiz, kadınlara ekstra bir takı havası da katmaktadır.

Kol Çantası

Gümüş, lacivert ve kırmızı renk seçenekleri bulunan farklı modellerdeki kol çantası ürünlerimizi, internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Eskitme özelliği bulunan kırmızı çantamız günlük kullanımlarda sıklıkla tercih edilebilir. Özel görüntüsü ve kendine has şekliyle müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen çantalarımız arasındadır. Lacivert çantamızda atkı detayları bulunmaktadır. Bu detaylar, kıyafetlerinizi ön plana çıkartarak günün en şıkı olmanıza yardımcı olacaktır. Gümüş renge sahip olan diğer çantamızda zımbalar vardır. Geniş iç hacmiyle, ihtiyacınız olan tüm eşyaları yanınıza almanızı sağlar.