₺79,00
₺79,99
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Tarzınıza uygun çanta modellerini seçerek şıklığınıza ayrıcalık katmaya ne dersiniz?Yeni sezon bayan çanta modelleri onlıne sipariş ile tek tıkla kapınızda.

Firmamız ayakkabı üretimi ve satışının yanı sıra şık çantalarda üretiyor. Marka olarak çantalarımızda estetik ve zarafeti hedefliyor ve üretimlerimizi bu anlayışla üretiyoruz.

Çanta Modelleri

Çantalar kadınların olmazsa olmazı olan eşyalardır. Hatta bulundukları alana göre kadınlar farklı çanta tercih etmektedirler. İş yaşamında daha spor çantaları tercih ederken özel yerlere gittiklerinde daha şık ürünler seçmektedirler. Firmamız ise onların bu alanlar için uygun olacak çanta taleplerini karşılamak için çalışıyor. Onlar için abiye çantaları, sırt çantaları ve günlük çantalar tasarlıyor ve satış yapıyoruz. Çantalarımızda ayakkabılarımızda olduğu gibi çeşitli renklerde bulunuyor. Müşterilerimiz beğendikleri modelin beğendikleri rengini satın alabiliyorlar. Abiye çantalarımızı satın alırken ise gidecekleri mekana ve giyecekleri kıyafete uygun renkte olmasını tercih ediyorlar. Çantalarda bulunan özellikleri öğrenmek isterlerse ürünlerin sayfalarına göz atabiliyorlar.

Okul Çantaları

Çanta üretimimizi bayanlara özel ürünlerle sınırlandırmıyoruz. Çocukların okul hayatlarında kullanışlı olması için okul çantalarını da üretip satışa sunuyoruz. Çeşitli renk ve modellerde olan okul çantası ve sırt çantaları ile çocuklar kitaplarını ve eşyalarını kolayca taşıyabiliyorlar. Ayrıca daha küçük çocuklar için okul çantaları ve beslenme çantaları gibi üretimlerde yapıyoruz. Ürünlerimizin fiyatları modellerine ve markalarına göre farklı fiyatlarda olabiliyor. Müşterilerimiz isterlerse ücretlerini ürünlerimizi teslim aldıktan sonra kapıda ödeyebiliyor isterlerse de havale ile ödeme yöntemini kullanabiliyorlar. Ayrıca çantalarımızda da taksitli ödeme seçeneği ve ücretsiz kargo hizmeti seçeneğimiz bulunuyor.