1

Çocuk Babet grupları ile İster günlük ister şık her açığınızı kapatacak Çocuk Babet grupları ile rahatlığınızı ve şıklığınızı siz seçin.Uygun fiyat ve Ücretsiz Kargo ile seçimizini siz yapın. Üstelik Kredi Kartına 9 taksit imkanı.

Birbirinden farklı renklerde bulunan çocuk babet modellerimiz, okula giden küçük kız çocukları için oldukça şık duracak ve yakışacak detaylar içermektedir. Ürünlerimize internet sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Sitemiz içerisinde farklı modellerde ve dokularda ayakkabılardan beğendiğiniz çocuk babet ürünlerimizi sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Kırmızı Babetler

Kırmızı atkılı olarak tasarlanmış bu babetlerimizde, çocuklarınızın ayak ortopedisini düşünerek satış yapmaktayız. İki farklı kırmızı babet ürünümüzden, beğendiğinizi ve çocuğunuzun seveceğini satın alabilirsiniz. Babetlerimizin birinin önünde fiyonk bulunmaktadır. Bu fiyonkların tam ortasında, altın rengi bir detayla oldukça şık görünmesi sağlanmıştır. Simli olan babet ürünümüzün önünde beyaz tüy detayları vardır. Bu tüylerin üzerinde altın renkli kelebekler yer almaktadır. Çocuklarınızın her zaman sağlığını düşünerek sattığımız ayakkabılarımız, ayak sağlığını desteklemekte ve geliştirmektedir. Yük dağılımını dengeli sağlayan bu babetler sayesinde, çocuklarınızın ayakları ağrımayacak, esnek yapıları sayesinde de ayaklarında yaralar olmayacaktır.

Pembe Babetler

Pembenin iki farklı tonu şeklinde tasarlanmış babetlerimizde şeker pembe ve pudra pembe ürünler göreceksiniz. Kızınızın hangisi hoşuna gidecek ya da günlük kullanımda hangisinde rahat edecekse, sepetinize ekleyebilirsiniz. Rugan materyalden tasarlanmış iki pembe babetimizde de oldukça sevimli ve hoş detaylar vardır. Açık pembe olan babetimizin önünde taşlı ve kurdeleli birer fiyonk vardır. Şeker pembesi olan babetimizin önünde de puantiye kumaştan üretilmiş ve gri renkte materyalle desteklenmiş fiyonklar yer almaktadır.