₺109,00
₺109,99
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
₺109,00
₺109,99
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Erkek Laofer grupları ile rahatlığınızı ve şıklığınızı siz seçin.Ücretsiz Kargo ve Kredi Kartına 9 taksit imkanıyla.

Çok sayıda ayakkabı sever tarafından, her geçen gün daha çok tercih edilen, rahat ayakkabı modellerinden biri de laoferdir. İlk olarak 1847 yılında İngiltere üretilen ve anlam olarak makosen tabiriyle dilimize çevrilebilecek laoferler, tercihen bahar ve yaz mevsimlerinde giyilir. Bir erkek için şıklığın tamamlayıcısı niteliğindeki ayakkabılar açısından bakıldığında laoferler de rahat ve sportif şıklığın ayrılmaz bir parçasıdır. Sektöründe tecrübesi ile öne çıkmış ve güven endeksli çalışan aymood.com isimli sitemizde, sizler için bu özel model ayakkabılardan birçok çeşit ve modeli, değişik renk seçenekleriyle ilgi ve beğeninize sunuyoruz.

Rahatlık Kalite İle Buluşuyor

Laofer modellerde, yılların verdiği tecrübe ve birikim ile site olarak rahatlığın yanında kalite ve özeni de birleştiriyoruz. Biliyoruz ki sunulan her üründe ayak sağılığını düşünen, kaliteli ürün bizim amacımız ve ilkemizdir. Gönül rahatlığıyla sahip olabileceğiniz bu ürünlere ayrıca çok uygun fiyatlarla erişim şansını sağlıyoruz. Doğru ayakkabı doğru yerden alınır felsefesi ile çalışan sitemizde, sizlerin memnuniyeti bizlerin mutluluğudur.

Güvenin Adresi

Kaliteli üründe öncü ve güvenin adresi olan aymood.com isimli sitemizi ziyaret ederek, en yeni erkek laofer modellerimizi daha yakından inceleyebilir, özellikleri hakkında ayrıntılı ve detaylı bilgi sahibi olabilir ve tam bir huzur ve güven içerisinde istediğiniz model ürüne en iyi fiyatlarla ulaşabilir, keyifle ve mutlu bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.