1

Yeni sezon bayan bot modelleri, her tarza hitap eden modeller ile tek tıkla evinizde.Fermuarlı, dolgu topuk,topuklu ,düz taban bütün modeller  Ücretsiz Kargo ve Kredi Kartına 9 taksit imkanı ile stilinizi siz belirleyin.

Kadın abiye botları, yüksek topuklu, genellikle bilekle diz arasında bir noktada biten botlardır. Bu botları abiye elbiselerin altına giyerek şıklık yakalayabilirsiniz. Aymood olarak bizler, müşteri memnuniyetini hep en üstte tutarak, müşterilerimize kadın abiye bot modelleri konusunda da yardımcı olmaktayız. İnternet sitemiz üzerinden satışını yaptığımız abiye botlarımızda, uygun fiyat kaliteli ürün anlayışını benimsedik. Müşterilerimizin her zaman aldıkları ayakkabılardan memnun kalmasını sağladık. Abiye bot ürünlerimizi, renkleri ve boyları açısından iki alt başlıkta inceleyebiliriz.

Abiye Botlarda Renk Seçenekleri

Siyah, beyaz rugan ayakkabı seçeneklerimizde bolca kullanılan zincir detayı, yeni sezonda en sevilen ürünler arasında. Oldukça şık duran ve ayakkabıya hareket katan detaylara sahip ayakkabıları, Aymood sitemizde bulabilir ve satın alabilirsiniz. Fuşya pembesi, kırmızı, sarı, leopar desenli, gri süet topuklu abiye botlarımız da internet sitemizde mevcut. Hayalindeki ayakkabıyı bulamayan ve bu durumdan mustarip olan insanlar için oldukça farklı seçenekleri sitemizde satmaktayız.

Abiye Botlarda Topuk ve Çizme Boyu

Kadınların kendi boylarını ve vücut tiplerini bilmeleri önemlidir. Çok uzun boylu kadınlarda, diz üstünde ya da hizasında biten modeller hoş dururken, kısa kadınlarda vücudu olduğundan da kısa gösterebilir. Bu konuya dikkat edilmelidir. Bilekte biten, bilek üstü, diz hizasında ve diz üstü olarak farklı boy seçenekleri sunduğumuz botlarımıza, çivi topuk ya da kalın topuklu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.